Wredotek - kim jestem?

Paulina z tej strony, kłaniam się. Kobieta, blogerka, manager marketingu. Wredotek, to moje małe m2 w świecie Internetu. Dzielę się tutaj swoją rzeczywistością, która sięga od kultury, przez języki obce, marketing, podróże, aż po przemyślenia zarówno na temat zachowań ludzkich, podejścia do życia, gospodarczo-politycznych spraw oraz moje własne problemy i plany.

  • Mam 28 lat i mieszkam w Bydgoszczy
  • Ukończyłam studia na kierunkach turystyka i rekreacja oraz zarządzanie
  • Na co dzień manager marketingu, po godzinach wiedźma lub wredotek
  • Uczę się języków: angielskiego, hiszpańskiego oraz koreańskiego
0+
Czytelników miesięcznie
0+
Napisanych tekstów
0+
Czytanych rocznie książek
0+
Odwiedzonych krajów

Piszę od 2011 roku

W 2011 założyłam swoje dwa pierwsze blogi – lifestylowy oraz o książkach. W 2013 doszłam do wniosku, że czas najwyższy przenieść się na własną domenę i tak powstał wredotek, który zbiera wszystkie moje pasje i myśli w jednym miejscu.

Blog, na samym początku, powstał po to, by znaleźć motywację i w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach, rozwijać się w różnych aspektach życia. Od momentu kiedy powstał, tak samo jak ja, przeszedł ogromną metamorfozę tematyczną. Obecnie jest dla mnie miejscem, w którym mogę podzielić się ze światem swoimi myślami, wyrzucić z siebie frustracje, ale też podzielić się wiedzą i doświadczeniem. 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości, albo chcesz po prostu ze mną porozmawiać – nie krępuj się i podeślij maila: pchmielewska.blog@gmail.com