Kim jestem?

Na początku prowadzenia tego bloga podstronę o mnie zaczynałam od słów „jestem młodą, pełną życia i energii studentką…”. Nadal jestem młoda, nadal pełna życia, ale już nie studentka.

Tym razem przedstawię się jako Paulina, specjalista ds. marketingu. Głównie marketingu internetowego. W lipcu 2015 r. ukończyłam studia na kierunku turystyka i rekreacja, w lipcu 2017 r. obroniłam tytuł magistra zarządzania. Mieszkam w Bydgoszczy.

Poza pracą prowadzę bloga oraz kilka projektów internetowych, czytam książki, uczę się języków obcych, fotografuję i podróżuję tak często, jak tylko mogę. Blog powstał po to, aby znaleźć motywację i w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach, rozwijać się w różnych aspektach mojego życia. Od czas kiedy powstał, tak samo jak ja sama, przeszedł ogromną metamorfozę i chociaż nadal jestem dużą fanką samorozwoju i nadal o nim piszę, rozwinęłam swoje skrzydła i poszerzyłam tematykę o wiele innych zagadnień.

Jestem otwarta na różne gatunki książek, choć najczęściej sięgam po fantastykę. Mówię biegle w języku angielskim, ale uczę się także hiszpańskiego. Domyślnie chciałabym mówić w przynajmniej pięciu językach obcych. Staram się dzielić swoimi sposobami nauki i pisać o wartych, bądź niewartych, uwagi materiałach do ich nauki.

Poza blogiem, od czasu do czas nagrywam także materiały video, które lądują na kanale YouTube, o równie wdzięcznej nazwie jak nazwa bloga – Wredotek.

Mogę pisać co lubię, czym się zajmuję, co bym chciała jeszcze rozwinąć, ale prawda jest taka, że poza mną, tego bloga tworzysz też Ty. A ja lubię poznawać swoich odbiorców i wiedzieć o nich więcej. Dlatego też, jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości, albo zwyczajnie chciałbyś po prostu pogadać – nie krępuj się i machnij maila. Nie zawsze odpowiem tego samego dnia, bo nie zawsze mam na to czas, ale zawsze staram się robić to jak najszybciej tylko mogę ;)

pchmielewska.blog@gmail.com