WSPÓŁPRACA PR ORAZ REKLAMOWA

Zapraszam do współpracy

Żyjąc w dwóch światach – blogów oraz marketingu – potrafię znaleźć złoty środek między tym, jak pisać, żeby chcieli czytać, ale też tym jak pisać, żeby na dany temat było głośno. Dbam o to, by napisany artykuł organicznie, bądź płatnie, dotarł do jak najszerszego grona odbiorców i długo utrzymywał się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce. Jestem tzw. marketerem 360°, co oznacza, że zajmuję się bardzo szeroko pojętym marketingiem i robię to każdego dnia. 

Frazy takie jak SEO, PPC, czy ROI nie są mi obce, więc nawiązując współpracę ze mną, możesz liczyć na analizę rynku, poszukiwanie najkorzystniejszych środków promocji, a także raporty i podsumowania z wynikami przeprowadzonych działań. Marketingowa nowomowa jest u mnie na porządku dziennym, więc z pewnością znajdziemy wspólny język.

Bądź liderem

Bezpośrednia sprzedaż jest niezwykle istotna, ale istnieje też coś takiego jak PR oraz pozycjonowanie. Jeżeli szukasz osoby, która kompleksowo będzie wspierać Cię w Twoich działaniach, trafiłeś w dobre miejsce.

WSPÓŁPRACA NA BLOGU ORAZ YOUTUBE

W zależności od potrzeb, oddaję w Twoje ręce dwa media, na których możemy przeprowadzić kampanię Twojego produktu lub usługi.

Zaznaczam jednak, że współpraca zarówno na moim blogu jak i kanale YouTube jest płatna. Nie mówię nie barterowi, ale absolutnie nie współpracuję za parę skarpetek, świeczkę, czy balsam do ciała.

Zachęcam do kontaktu – porozmawiajmy, zastanówmy się, co możemy zrobić z korzyścią dla obu stron i ruszajmy do boju! :)

Wredotek - blog

Blog prowadzę od 2011 roku. Znając wiele tajników SEO, artykuły stworzone we współpracy z różnymi markami do dzisiaj często znajdują się na pierwszej pozycji wyników Google, dzięki czemu potencjalni klienci w każdej chwili mogą zapoznać się z opinią na temat produktu czy usługi.

KOSZT DZIAŁAŃ NA BLOGU ROZPOCZYNA SIĘ OD 800zł/netto.

WREDOTEK - YOUTUBE

Kanał YouTube, aktywnie, prowadzę od 2021 roku. Poruszam na nim tematy związanie z literaturą oraz nauką języków obcych. Potencjalnie chciałabym rozszerzyć tematykę także na podróże oraz pogadanki – zupełnie jak na blogu, tylko w formie głosowej.

KOSZT DZIAŁAŃ NA YOUTUBE ROZPOCZYNA SIĘ OD 500zł/netto.

MOŻLIWE FORMY WSPÓŁPRACY

POST SPONSOROWANY

Na blogu możliwa jest publikacja sponsorowanych postów dotyczących produktów, usług lub wydarzeń. Nie publikuję informacji prasowych – za każdym razem tworzę dedykowany wpis danej marce.

MATERIAŁ VIDEO

Poza postami sponsorowanymi na blogu, oferuję dedykowane filmy, w których możemy omówić Twój produkt, lub usługę, zorganizować konkurs, bądź wykorzystać product placement.

WYJAZD SPONSOROWANY, FOTO/VIDEO-RELACJA

Moimi pasjami są także podróże oraz fotografia. Na blogu można znaleźć dziesiątki wpisów z odwiedzonych przeze mnie miejsc, opatrzonych fotografiami. 

UDZIAŁ W EVENTACH & KONFERENCJACH

Chętnie wezmę udział w wydarzeniach lub konferencjach związanych z tematyką, w której się obracam. Możemy wspólnie przygotować relację zdjęciową, posty tematyczne etc.

ORGANIZACJA KONKURSU

Możemy zorganizować konkurs, który zgodny będzie z wytycznymi prawnymi, takimi jak RODO. Chcesz przekazać komuś swój produkt, lub usługę, zaprosić na wydarzenie? Wymyślimy odpowiednią formę organizacji konkursu.

PATRONAT

Proponuję także działania związane z patronowaniem danemu produktowi, usłudze, bądź wydarzeniu. Do tej pory byłam patronką kilku książek wydanych przez wydawnictwo Fabryka Słów.

SKONTAKTUJ SIĘ

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości