Czego żałuje człowiek po 80 latach życia?

Z okazji Dnia Babi i Dnia Dziadka, na kanale 7 metrów pod ziemią, pojawił się przepiękny i niezwykle wzruszający materiał na temat Pani Eli. Piszę ten nieplanowany post po to, by przyczynić się do zwiększenia zasięgu materiału. Jeżeli jesteś wrażliwą osobą, spodziewaj się potoku łez. 22 minuty, które wyciskają łzy z oczu. Jednocześnie, mam wrażenie, że materiał jest przygotowany w taki sposób, że znacznie lepiej pozwala zrozumieć osoby starsze.

„Przecież ja nie miałam się zestarzeć”

Ze swoją rodziną jestem blisko, moi dziadkowie są dla mnie ważni. Jednakże w biegu codziennego życia zdarza się o nich zapomnieć. A przecież czasem wystarczy krótki telefon z zapytaniem jak się czują. Bądź podrzucenie zgrzewki mleka, żeby nie musieli dźwigać, jeżeli mamy ich w zasięgu kontaktu. Pandemia dodatkowo wzmogła poczucie samotności u ludzi starszych. Dlatego też serdecznie polecam obejrzenie poniższego materiału. Żeby zrozumieć ich lepiej. Żeby wybaczyć pewne irytujące na co dzień zachowania czy słowa.

Wkleję jeszcze komentarz, który zamieściłam na fanpage 7 metrów pod ziemią. I zostawiam Was z tym przepięknym materiałem, który mam nadzieję, że obejrzycie:

„Przepiękna historia, która wycisnęła ze mnie masę łez. Przesyłam ją dalej, bo uważam, że każdy powinien obejrzeć ten materiał. Sama odwiedziłam wczoraj dziadków i widziałam też smutek w oczach, że nie mogą mnie przytulić i podziękować za odwiedziny i prezent.

Na co dzień tak bardzo pędzimy, że często zapominamy, że nasi rodzice, czy dziadkowie też mają uczucia, też zmagają się z różnymi problemami, też przechodzili przez takie etapy w życiu jak my sami – tylko w delikatnie innych czasach.

I tak jak my mamy depresje, tak jak mamy wybuchy niekontrolowanego śmiechu, czy tak jak sami czujemy się samotni – ich też to dotyczy. A kiedy są u schyłku swojego życia nie wiedząc ile tak naprawdę im jeszcze zostało (w wieku 15, czy 25 lat się o tym nie myśli), samotność w opuszczeniu dopada jeszcze bardziej.Dziękuję za ten film i naprawdę trzymam kciuki, żeby dotarł jak najszerzej! ❤ I mam nadzieję, że każdy pamiętał w tym czasie o swoich dziadkach i poświęcił im choć chwilkę swojej uwagi ❤

Zostań ze mną na dłużej i bądź ze wszystkim na bieżąco:

E-book

Archiwum