Książek przybywa, półki się uginają #2

O ile kiedyś stosiki pojawiały się na blogu mniej więcej co miesiąc a czasem nawet znacznie częściej, o tyle ostatnio się w to tak często nie bawię i ostatnio stwierdziłam, że poprzedni jaki Wam pokazywałam był lipcu. Od tego czasu pojawiło się u mnie sporo nowych tytułów, większość poprzez zakupy i wymiany, ale nie zabrakło też egzemplarzy recenzenckich, które od czasu do czasu są na blogu prezentowane. Kilka książek niestety nie załapało się na pamiątkowe zdjęcie z racji znalezienia już nowych właścicieli, którzy je przygarnęli ;)

Stosik
Nie mam zamiaru przedstawiać tutaj po kolei każdej z pozycji, bo książkoholicy już po samych grzbietach będą wiedzieć co w przeciągu ostatnich miesięcy się u mnie pojawiło, ale podrzucę Wam linki do pozycji, które były przeze mnie na blogu recenzowane. Może akurat jesteście jakiegoś tytułu ciekawi i moja opinia pomoże Wam w wyborze, czy po nią sięgnąć, czy nie ;)

1) Lawendowy Pokój – Nina George (LINK)
2) Stephanie Plum. Złośliwa trzynastka – Janet Evanovich (LINK)
3) Hopeless – Colleen Hoover (LINK)
4) Nigdy nie gasną – Alexandra Bracken (LINK) – zabrakło na zdjęciu ;)
5) Blondynka na Rio Negro – Beata Pawlikowska (LINK)
6) Mara Dyer. Tajemnica/ Dzikie serce/ Zła krew (LINK)
7) Nie ma Boga oprócz Allaha – Reza Aslan (LINK)
8) W śnieżną noc – John Green, Maureen Johnson, Lauren Myracle (LINK)

W najbliższym czasie możecie spodziewać się też kilku słów na temat Krzywego Zwierciadła, Miasta Niebiańskiego Ognia, Kiedy byłem dziełem sztuki oraz Naucz się uczyć, które są już przeze mnie przeczytane bądź w trakcie czytania ;)

Zostań ze mną na dłużej i bądź na bieżąco:

Related Posts

E-book

Archiwum