Międzynarodowy Dzień Kota

Już dzisiaj wszyscy kociarze na świecie świętują Międzynarodowy Dzień Kota. No bo jak można nie kochać tych cudownych, futrzastych mruczków. Moja Zuza, chociaż na co dzień jest ogromnym łobuziakiem, jest też najcudowniejszym stworzeniem, którego za nic bym nie oddała. Są takie chwile kiedy totalnie mnie rozczula i nawet jeżeli chwilę wcześniej nabroiła, to za chwilę jej poziom słodkości wzrasta i nie jestem wstanie się na nią gniewać.

Tak też było wczoraj, gdy nabroiła a za chwilę przyszła do mnie, gdy akurat leżałam w łóżku, bo fatalnie się czułam, więc złapałam za książkę i wskoczyłam pod kołderkę, położyła mi się na brzuchu i usnęła. A ja razem z nią. Godzinę spałyśmy w ten sposób. Gdy była mała często się to zdarzało, ale od kiedy jest dorosłym klockiem to nie dość, że jest na tyle niezależna, że nie zbiera jej się już tak często na pieszczoty, to przychodzi wtedy, kiedy zmarźnie jej tyłek, albo kiedy może pospać sama, bo codziennie, zanim moi rodzice położą się spać, Zuza leży już rozwalona na samym środku łóżka jak księżniczka i nie pozwala im się w tym łóżku znaleźć ;)

Wracając jednak do Międzynarodowego Dnia Kota – Zuza znalazła się w zacnym gronie kotów, reprezentujących koty znanych blogerów (tak, ten tytuł mile połechtał moje ego ^^) i przybija Wam piątkę z inicjatywy Blosfery! Zresztą sami zerknijcie w jak zacnym towarzystwie się znalazła (trzecia od góry i 6 od lewej!). Zdjęcie jeszcze z czasów, gdy była młoda i szczupła :D

Międzynarodowy Dzień Kota

Poza Zuzą zobaczyć możecie kotki takich blogerów jak: Marta pisze, Aniamaluje, Matka wariatka, Kwantowo, Daylicooking i wielu innych. A jeżeli chcecie więcej mojej Zuzy, to zapraszam Was także na mój Instagram, na którym od czasu do czasu gości ;)

https://www.instagram.com/p/-zf_Fltjsy

Wszystkiego najlepszego także dla Waszych kociaków! Pochwalcie się swoimi stworzeniami! A jeżeli ich nie macie to może pomyślicie właśnie dzisiaj o adopcji takich słodziaków?

E-book

Archiwum