19-21.06  w Bydgoszczy miał miejsce cykliczny festiwal Ster na Bydgoszcz, który odbywa się nad Brdą, nad którą jest położone miasto. W tym okresie przyjechał tutaj mój przyjaciel, Ashley, o którym kilka razy już wspominałam na blogu, dzięki czemu mogliśmy spędzić ze sobą trochę czasu. Dla tych, którzy zaglądają tutaj od niedawna – z Ashleyem poznaliśmy się na Livemocha. On pomagał mi z angielskim, ja jemu z polskim. Z portalu przenieśliśmy się po jakimś czasie na skype’a, potem do świata realnego, gdy Ashley przyjechał do Polski i potem jeszcze raz. W ubiegłym miesiącu było nasze trzecie i pewnie nie ostatnie spotkanie. W czasie weekendu byłam już po wszystkich egzaminach, ale z obroną wiszącą nad głową, więc potrzebowałam chwili wytchnienia i relaksu, które przyniosło mi sobotnie popołudnie, kiedy z Ashleyem usiedliśmy w centrum miasta, nad rzeką i po prostu wypoczywaliśmy robiąc to, co oboje bardzo lubimy: obserwując ludzi i płynącą wodę ;) Tak Ashley, wiem że to czytasz – pozdrowienia! :)

Ale po kolei. W piątek po południu spotkaliśmy się większą grupą i poszliśmy na obiadokolację do Restauracji Indyjskiej Rubaru. Mieszane, międzynarodowe, ale bardzo sympatyczne towarzystwo. Dwóch Bułgarów, Fin, Anglik i Polacy. Można? Jasne, że można. Spróbowaliśmy fajnych, nowych rzeczy, pogadaliśmy i ruszyliśmy do pubu.

DSC_4814DSC_4812

DSC_4821

Z Ashleyem ;)
Z Ashleyem ;)

DSC_4826

Powyżej całe nasze towarzystwo ;)
Sobotę spędziłam z Ashleyem w centrum miasta. Leżeliśmy na trawie, siedzieliśmy na schodach przy Operze Nova, rozmawialiśmy, milczeliśmy, obserwowaliśmy, robiłam zdjęcia. Bardzo odprężający dzień.

Hotel Przystań
Hotel Przystań

DSC_4852

Uwielbiam fotografować ludzi. Wtedy kiedy nie wiedzą, że są fotografowani ;)
Uwielbiam fotografować ludzi. Wtedy kiedy nie wiedzą, że są fotografowani ;)
I uwielbiam fotografować stare budynki...
I uwielbiam fotografować stare budynki…
I generalnie jestem jak japoński turysta, nawet w swoim własnym mieście
I generalnie jestem jak japoński turysta, nawet w swoim własnym mieście

Ster na Bydgoszcz

Ster na Bydgoszcz (3)

Ster na Bydgoszcz (4)

Ster na Bydgoszcz (5)

No i nie powiecie mi chyba, że Bydgoszcz jest brzydka…

Related Posts

E-book

Archiwum