Dużo rozważań, wszelkie za i przeciw przemyślane no i rozmowy ze znajomymi bloggerami. Ostatecznie dałam się przekonać i oto nowa YoSoyMorena. Nowa pod względem adresu, platformy, szablonu a i mam nadzieję, że treści również. Jestem na swoim, bez żadnych zbędnych dodatków w adresie. Jest inaczej dla mnie, chociaż szybko się przestawię, ale myślę, że będzie też inaczej dla Was. Dawno już pisałam o poszerzeniu tematyki, ale zmiany wprowadzałam stopniowo. Zaczynałam od samorozwoju i języków obcych, potem pojawiła się literatura, teraz będzie lifestyle. Na pewno nie zrezygnuję z książek, co to, to nie. Nadal dużo czytam i nadal będę pisać o wartych uwagi i wartych ominięcia pozycjach. Będzie jednak więcej filmów, muzyki, relacji zdjęciowych i wszystkich tematów poza-książkowych. Zakres tematyczny nie jest jeszcze zamknięty, ale na pewno nie będę się wypowiadać na tematy, o których nie mam pojęcia, więc oszczędzę Wam czytania totalnych głupot.

Hasło dnia: Nowy początek. O tak! Stara, bo prawie trzyletnia YoSoyMorena zostaje odświeżona. Nowy szablon, nowe miejsce, nowy zapał do pracy i nowe wyzwania. Chciałabym, żeby jakość postów była coraz lepsza, żeby czytało Wam się je coraz przyjemniej i żeby dyskusje pod postami kwitły. Z Disqus rezygnuję, ponieważ jednogłośnie stwierdziliście, że to jednak nie to. Mam więc nadzieję, że zachęci Was to do udzielania się i dyskutowania z innymi czytelnikami oraz wyrażania swoich opinii. Żeby stworzyć to miejsce bardziej profesjonalnym i przyjemniejszym, posty na pewno nie będą pojawiać się częściej niż co dwa dni. Chcę bardziej przyłożyć się do jakości postów aniżeli do ich ilości, tak więc postaram się je bardziej dopieszczać i obiecuję popracować nad nierozwlekaniem się, bo mam ku temu skłonności – lubię dużo pisać.

Cóż więcej pisać, witam w moim nowym domku, na mojej nowej oazie, która mam nadzieję, że będzie dostarczać Wam dawki inspiracji i dużo radości z czytania kolejnych postów. Liczę, że ze mną zostaniecie, będziecie mnie dalej wspierać, ale też podrzucać różne pomysły. Jestem otwarta na wszelkie propozycje, więc jeżeli na czymś szczególnie Wam zależy, chcielibyście o czymś poczytać to dajcie znać. Razem stwórzmy to miejsce wyjątkowym. Pod tym postem znajduje się kilka najbardziej poczytnych postów z poprzedniego bloga, bądź te warte uwagi. Wielu czytelników nie miało okazji się do nich dokopać z racji ich ogromu na starym blogu, więc teraz będzie idealny czas na nadrobienie zaległości. A niebawem dawka nowości!

Related Posts

E-book

Archiwum