Jakiś czas temu pisałam o tym, że od czasu do czasu polecać Wam będę wpisy u innych osób. Zebrałam kilka wartych uwagi linków, więc nadszedł czas upublicznienia ich Wam. Zapraszam serdecznie do przeglądania poniższych blogów :)

1. Kondux mówi o czym powinno się pamiętać przy zakładaniu bloga. Z reguły nie lubię postów, które mówią mi jak mam blogować i jak powinien wyglądać mój blog. Nie lubię jak ktoś mi mówi, że kafelki nie są już modne i trzeba inwestować w coś innego. Gówno prawda. Mój blog będzie wyglądał tak jak ja chcę, żeby wyglądał, ale oczywiście są pewne zasady, których wszyscy powinni przestrzegać. W końcu nasz blog nie jest tylko dla nas, ale też dla czytelników, którzy mają chcieć go czytać a nie uciekać zaraz po wejściu. W wyżej wymienionym wpisie macie więc podstawy podstaw!

2. Drugi post u Konduxa, który ściśle łączy się z tym, o czym pisałam ostatnio. U mnie było o tym, że Twoje życie jest w Twoich rękach, natomiast kolega stworzył post mówiący o tym, by ruszyć tyłek i zacząć spełniać swoje marzenia. Bardzo dobry tekst!

3. Zestawienie w zestawieniu. Jakiś czas temu, Justyna stworzyła fajne zestawienie dotyczące Fotografii, do którego warto zajrzeć, jeżeli jest się fanem robienia zdjęć i rozwijania w tym kierunku.

4. Uwielbiam, kiedy ludzie tworzą posty na podstawie swojego własnego doświadczenia a nie rzeczy wyczytanych w poradnikach czy przewodnikach. Jeden z takich postów stworzyła Alessia, która jest również autorką mojego cudnego logo, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia i nadal darzę miłością ogromną – dziękuję kochana :* Alessia na co dzień mieszka w Niemczech i to o tym, co może nas w Niemczech zaskoczyć pisze.

5. Paulina napisała post, który na pierwszy rzut oka nie wiąże się z inną tematyką, niż tą, którą porusza. Ja jednak znalazłam drugie dno tego wpisu. Wielu bloggerów boryka się z tym, czy skrytykować jakieś wydarzenie, gratis od firmy z którą współpracują, czy produkt. Odpowiedź jest prosta – TAK! Czego Wy się obawiacie? Że nie dostaniecie czegoś po raz drugi? Strata firmy i tyle. Jeżeli nie potrafi się uczyć na wytkniętych błędach, to ich problem, nie nasz. Dlatego razem z Pauliną apeluję, by jednak pisać prawdę na temat spotkań (w przypadku jej postu), ale także każdej innej rzeczy!

6. Już niebawem dzień matki. Przygotowaliście coś dla Waszych mam? Moja już dostała wcześniejszy prezent a na poniedziałek też co nieco szykuję. Jeżeli zapomnieliście o tym, albo nie macie pomysłu, Paula przychodzi z fantastycznym rozwiązaniem, które zbliży Was do Waszych mam, czyli kuponami do wydrukowania. Świetna sprawa, jak najbardziej polecam – pewnie sama kiedyś z nich skorzystam!

Related Posts

E-book

Archiwum