Blogowe Wow, czyli #darylosu!

Było już ogólnie o BlogowymWOW, na którym miałam zaszczyt być, teraz przyszedł czas na #darylosu, czyli to, co zostało mi podarowane zaraz na samym wejściu i co sprawiło, że wracałam do domu z dodatkowym bagażem. Dziękuję wszystkim sponsorom, no i oczywiście dziewczynom organizującym spotkanie, że pomyślały również o prezencikach :) DSC_8367Przepiękne, ręcznie robione pudełeczko, które pokazywałam już w poprzednim poście, w którym znalazły się długopisy (na zdjęciu dużo niżej)

DSC_8353

Do tego książki od wydawnictw Skrzat, M oraz Zysk i S-ka… coś dla mniejszych i coś dla większych…

DSC_8355

… a także od wydawnictwa Impuls.

DSC_8354

Rękawica i spray na ciemieniuchę oraz spray Woda Morska do nosa.

DSC_8357Kolorowanki i cudna naklejka na samochód od Lulek.tv

DSC_8361

Przypinka od przypinka.pl, dzięki której łatwiej było poznać każdego uczestnika. Nie musieliśmy się po kilka razy pytać o swoje imiona, bo każdy miał je na piersi i wystarczyło dyskretnie je odczytywać – nie żeby ktokolwiek zapomniał czyjekolwiek imię ;)

DSC_8363

Emulsja oraz balsam do ciała Allergo od Szkoła rodzenia VITA, które będę testować na własnej skórze i dam znać jak się sprawdzają. Uwielbiam kosmetyki dla dzieci, ponieważ niesamowicie nawilżają i nie podrażniają skóry, więc zobaczymy jak sprawdzą się te próbki.

DSC_8365

W paczce znalazło się również podziękowanie za udział w spotkaniu oraz zestaw WOW’owych długopisów!

Briar Beauty Ever After High

No i najcudowniejsza część paczki, czyli lalka od firmy Mattel, która wchodzi w skład promocji nowej książki: Księga Legend. Ever After High. Jak już wiecie, zostałam ambasadorką serii, dzięki czemu pojawił się już jeden post inspirowany serią, otrzymałam lalkę przedstawiającą Briar Beauty, czyli córkę Śpiącej Królewny a już niebawem dam znać jak wypadła książka – akurat jestem w trakcie lektury!

To już wszystko o Blogowe WOW. Kolejne spotkanie już w październiku, więc możecie być pewni, że nic Was nie ominie i pojawi się kolejna relacja. Tymczasem jeszcze raz dziękuję organizatorkom i wszystkim uczestniczkom za świetną zabawę, sponsorom za fantastyczne upominki a Wam, za to, że jesteście i czytacie :)

Related Posts

E-book

Archiwum