Miesiąc w pigułce #7 – grudzień

Miesiąc w pigułce - grudzień

Kolejny miesiąc, a teraz już nawet rok za nami, więc przyszedł czas podsumowania i przedstawienia Wam zestawienia opublikowanych w grudniu postów – taka tam przypominajka dla zapominalskich, którzy tak jak ja, nie mają niestety czasu na codzienne przeglądanie ulubionych stron i robią to raz na jakiś czas i masowo czytają powstałe w ostatnim czasie posty ;)  Grudzień niestety pod tym względem był dość ubogi tutaj na blogu, ale kilka tekstów się pojawiło:

Zaczęłam od Muzeum Mydła i Historii brudu, w którym miałam przyjemność znaleźć się pod koniec listopada i w którym przygotowałam swoje własne, pięknie pachnące i wyglądające mydełko. Później przedstawiłam bardzo fajne fiszki uczące gramatyki języka angielskiego wydawnictwa Cztery Głowy. Pojawiło się też kilka słów na temat Islamu a właściwie książki Nie ma Boga oprócz Allaha autorstwa Rezy Aslana. Z książek było także o świątecznej, chociaż niekoniecznie udanej W śnieżną noc, której jednym z trójki autorów jest popularny w ostatnim czasie John Green.

Zostając przy literaturze, powinnam też wspomnieć o stosiku nabytków z okresu lipiec-grudzień, które wreszcie zebrałam do kupy i przedstawiłam na blogu ;) Pojawiły się też życzenia świąteczne, ale to temat już przedawniony – chociaż do postu warto wrócić ze względu na fajną piosenkę w nim zawartą ;) No i też kilka słów o tym, że kilka ciepłych słów może często zdziałać więcej, niż wymyślne prezenty. Myślę, że był to fajny temat, który warto przeczytać i chociaż czasami się do niego zastosować a nasz świat będzie chociaż odrobinkę piękniejszy.

Related Posts

E-book

Archiwum