Jakiś czas temu nastąpiło w Bydgoskim Myślęcinku otwarcie lata, a że akurat zjechali do mnie na weekend znajomi ze Śląska, postanowiliśmy krótko po śniadaniu wyruszyć na miasto. W czasie naszych spacerów i zwiedzania miasta powstały setki zdjęć, więc częścią z nich, chciałabym się dzisiaj z Wami podzielić. Większość powstała na terenie ogrodu zoologicznego, do którego zabrałam Filipa, syna znajomych i w którym spędziliśmy cudowny czas. A więc cofnijmy się w czasie i przeżyjmy część tego dnia wspólnie.

Taksówka wodna
Taksówka wodna, którą można pływać po Brdzie. Świetna opcja i rewelacyjny zamiennik Bydgoskiego Tramwaju Wodnego, szczególnie dla dziecka
Kłódki Bydgoszcz
Most łączący Wyspę Młyńską z Operą Nova słynie z kłódek, które wieszają zakochani. Z roku na rok jest na nim coraz mniej miejsca…

Kłódki Bydgoszcz 3

Kłódki Bydgoszcz 2

Do Wyspy Młyńskiej jeszcze pewnie będziemy wracać tutaj na blogu, więc teraz przenosimy się już do ZOO. Na pierwszy rzut misiek ;)

Do Wyspy Młyńskiej jeszcze pewnie będziemy wracać tutaj, na blogu. Teraz przenosimy się już do ZOO. Na pierwszy rzut misiek ;)

Bocian ZOO

Nie, tutaj wcale nie chodziło o ptaka ;) Jeżeli dobrze się przyjrzycie, to zobaczycie, że robiłam sobie selfie :)
Nie, tutaj wcale nie chodziło o ptaka… Jeżeli dobrze się przyjrzycie, to zobaczycie, że robiłam sobie selfie :)
No Króla Juliana nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu
No Króla Juliana nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu. Pięknie pozował i zrobiłam mu wiele portretówek. Niestety kratki musiały być, bo próbował dorwać się do aparatu ;)
Jako, że sama kiedyś miałam w domu nimfę, mam słabość do tych stworzeń
Jako, że sama kiedyś miałam w domu nimfę, mam słabość do tych stworzeń

ZOO

Czarny bocian ZOO Jastrząb ZOO

Wyglądające jak owłosiony kamień, pisklę Sowy Śnieżnej ;)
Wyglądające jak owłosiony kamień, pisklę Sowy Śnieżnej ;)
Nie mogło też zabraknąć "osioła" w tym zestawieniu, który również wdzięcznie pozował do portretówek i aparatem był zainteresowany tak samo jak Król Julian
Nie mogło też zabraknąć „osioła” w tym zestawieniu, który również wdzięcznie pozował do portretówek i aparatem był zainteresowany tak samo jak Król Julian

Niestety do ZOO wybraliśmy się krótko przed zamknięciem, więc wiele zwierząt po prostu już spało. Mimo wszystko przyjemnie spędziliśmy czas spacerując, rozmawiając i oglądając zwierzęta, które jeszcze nie robiły sobie drzemki ;)

Następnie wybraliśmy się na Różopole, gdzie odbywały się koncerty i po drodze trafiliśmy na rewelacyjny pokaz Jumping Fitnessu, który niesamowicie mi się spodobał i zastanawiam się, czy nie wybrać się na tego typu zajęcia.

Jumping Fitness 2

Jumping Fitness

Po dotarciu na Różopole trafiliśmy akurat na koncert Poparzonych Kawą Trzy, którzy świetnie brzmią na żywo…

Koń

Poparzeni kawą trzy

I to by było na tyle. Spędziłam fantastyczny dzień na świeżym powietrzu, z cudownymi ludźmi, których uwielbiam i mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli to powtórzyć. W końcu Tarnowskie Góry nie są aż tak oddalone od Bydgoszczy, chociaż tym razem to my skoczymy pewnie do nich, przechadzać się po ich parkach i zwiedzając ich miejsca, warte uwagi ;)

Related Posts

E-book

Archiwum