unnamedJest coraz więcej akcji, w których udział biorą blogerzy. Niesamowicie mnie to cieszy, bo widać, że media coraz bardziej przekonują się do tej grupy opiniotwórców i coraz bardziej się z nimi/nami liczą. Mam nadzieję, że z biegiem czasu coraz więcej blogerów będzie pokazywało swoją twarz w mediach, przy czym nie tylko po to, by zarobić kolejne złotówki w kampaniach promocyjnych, ale też by zdziałać coś dobrego i pokazać innym, że warto walczyć o słuszną sprawę. Tym razem chodzi o akcję Policzmy się z rakiem, do której przystąpiła sieć reklamowa BLOGmedia i blogerzy tacy jak Tomek Tomczyk, Jessica Mercedes Kirschner czy Natalia Hatalska.

Żeby nie było, że nie wiadomo o co tak właściwie chodzi, podeślę Wam oryginalny opis, jaki dotarł do mnie mailem: „To akcja, która ma na celu promowanie wiedzy na temat chorób nowotworowych i pozytywnego przesłania, że rak to nie wyrok! Poprzez przykład osób, które wygrały z chorobą, organizatorzy namawiają wszystkich Polaków do profilaktyki, a chorych – do aktywnej walki o zdrowie. W zeszłym roku z rakiem policzyło się ponad 176.000 osób!”

Też możecie pomóc, wiecie? Wystarczy, że w dniach 9-16 maja wejdziecie na stronę POLICZMY SIĘ i policzycie się z rakiem. Niby tak niewiele a jednak! Zróbcie coś dobrego i kliknijcie! Zanim jednak przejdziecie na stronę i zostawicie swojego klika, obejrzyjcie video!

Po prostu POLICZMY SIĘ Z RAKIEM!

 

Related Posts

E-book

Archiwum