Spacerujemy ulicami Paryża cz. 3

Bez zbędnych wstępów zapraszam na ostatnią część relacji z Paryża i Francji. Namęczyłam Was niesamowicie, więc możecie odetchnąć, bo to już koniec. Niebawem co prawda kolejne posty z podróży, ale na to przyjdzie jeszcze czas i wszystkiego się dowiecie ;) Dzisiaj krócej niż zawsze, dzisiaj skupiamy się na Champs Elysees i nocnych ujęciach miasta. Najpierw Łuk Triumfalny.
Łuk Triumfalny Paryż

Champs Elysees restauracja

Paryż Louis Vuitton

Sklep, w którym klienci obsługiwani są pojedynczo. Nie uświadczycie tam tłumów, bo po każdej osobie drzwi są zakluczane i pilnowane, by kolejny klient do sklepu nie wszedł.

Paryż sklep Toyoty

Paryż toyota sklep

Paryż sklep perfumy

Dopiero kiedy zachodziło słońce, miałam wrażenie, że miasto się budzi. W ciągu dnia ma swój urok, ale dopiero kiedy zmierzcha, bądź kiedy słońce zajdzie robi się przepięknie.

Paryż ulica (3)

Paryż ulica (4)

Paryż ulica (5)

Nie pytajcie dlaczego, ale to zdjęcie niżej strasznie mi się podoba i jest jednym z moich ulubionych z tego wyjazdu. Uwielbiam tego typu ujęcia, chociaż z wieloma niedoskonałościami, tak samo jak te wszystkie małe, wąskie uliczki ;)

Paryż nocą

Paryż nocą 2

Paryż nocą 3

Paryż nocą 4DSC00417

Paryż nocą 5

Na koniec możecie zobaczyć jaką trasę w Paryżu przeszłam. Żałuję, że nie miałam okazji zobaczyć więcej, ale w osiem godzin, pieszo, cudów się niestety nie sprawi a ja wiem, że jeszcze tam wrócę i nadrobię zaległości.

mapka

I to by było na tyle kochani. Mam nadzieję, że Francja Wam się podobała, że chociaż w małym stopniu pokazałam Wam to, co sama miałam możliwość przeżyć i zachęciłam do wyruszenia do Normandii. Zachęcam oczywiście do zostania ze mną na dłużej na facebooku:

POPRZEDNIE POSTY Z FRANCJI:
Pavilly – mała mieścina, w której rozpoczęła się przygoda |
Rouen królestwem katedr i kościołów |
Étretat, Dieppe – oglądamy nadmorskie klify |
Spacerujemy ulicami Paryża cz. 1 |
Spacerujemy ulicami Paryża cz. 2 |

Related Posts

E-book

Archiwum