Warto poczytaćPrzyszedł czas na kolejne polecajki. Tym razem poza blogami, przedstawię też inne rzeczy warte uwagi, w końcu na blogach świat się nie kończy ;)

1) Czy język rodzimy ma wpływ na nasze życie? Podobno bardzo wartościowy wpis, który powinnam Wam polecić. Ostatnio zostałam opieprzona, że nie pojawił się w poprzednim zestawieniu, więc jest teraz. Wielu z Was już miało przyjemność go czytać, ale jeżeli znaleźli się tacy, którzy go nie widzieli, to zapraszam serdecznie!

2) Pierwszy Pan w tym zestawieniu. Michał Górecki. Sama nie wiem jak mam Was zachęcić do zajrzenia na jego bloga, bo jest on na tyle wyjątkowy, że cokolwiek napiszę, nie wystarczy. Michał pisze inaczej, zupełnie inaczej. Zrozumiale, prosto, ale z wdziękiem. Nie do każdego to przemówi, nie każdego porwie, ale ja jestem zachwycona i trzymam kciuki za jego sukcesy.

3) Kolejny Pan. Anonimek. Niedawne moje odkrycie, na które regularnie zaglądam. Zaciekawił mnie wpisem „Twoją przyszłością jest zmywak” a zatrzymał każdym kolejnym. Chłopak daleko zajdzie i za jakiś czas będzie o nim głośno. Dołączy do śmietanki blogosfery, mówię Wam!

4) Volantification. Tutaj też nie wiem co napisać, bo blog jest po prostu świetny. Autor pisze fantastycznie, potrafi przekonywać do swojego zdania i gada do rzeczy. Bardzo do rzeczy. Wydał nawet dwie książki. Do jednej z nich niebawem zajrzę. Bardzo fajny wpis na temat białych kłamstw, chociaż postów godnych polecenia jest na blogu znacznie, znacznie więcej. Jeżeli nie na tematy damsko-męskie, to chociażby o pieniądzach i karierze.

5) Znacie Krzyśka Humeniuka? Nie? Wstydźcie się. Bloger, którego jest i będzie coraz więcej. Więcej luzu to cudny blog oparty na Tumblerze, więc nie wmawiajcie mi nigdy więcej, że nie da się tam zrobić niczego pożądnego. Da się, Krzysiek jest tego żywym przykładem! Gratuluję! Poza całym blogiem, który pisany jest w bardzo fajnej formie, przede wszystkim polecam Wam, moi drodzy czytelnicy, przeczytanie wpisu „3 rzeczy, których nie wiedziałeś o blogerach” – zrozumiecie co do Was czuję i jak bardzo wdzięczna Wam jestem. Tak jak Krzyśkowi za ten wpis!

6) Miało nie być tylko o blogach? A no miało, więc jest. Na razie jeden link, bo jestem ciekawa jak zapatrujecie się na polecajki ogólne, nie tylko te blogowe, chociaż te zawsze będą tutaj dominować. Dajcie mi znać, bo tak, liczę się z Waszym zdaniem! (Jeżeli nie wiecie o co chodzi, wróćcie do punktu piątego i przeczytajcie wpis na Więcej luzu ;))
Dzięki Sylwii z bloga Sylvieu, trafiłam na ten oto, fantastyczny parkour w stylu Assassin’s Creed – po prostu patrzcie i podziwiajcie.

Related Posts

E-book

Archiwum