Znalezione w Internetach #2

No to jak tam miśki? Znów mam dla Was zbiór linków i materiałów do czytania znalezionych w Internetach. Gotowi? Sporo fajnych rzeczy wynalazłam, więc teraz przychodzę się tym podzielić. A co będę Wam żałować :)

1. Na początek tematycznie. Wczoraj była Barbórka, więc mam dla Was artykuł mojego znajomego. Górnik o górnictwie i tym ważnym dla górników dniu, o którym pozostała część Polski zbyt wiele niestety zazwyczaj nie wie. Dlatego tym bardziej zachęcam do poczytania. No i sama tekst trochę redagowałam, więc tym bardziej ;)

2. Dwójka to mój faworyt tego tygodnia, który mnie zachwycił. Jest to mianowicie film SMOK. Jeżeli jeszcze nie widzieli nowej adaptacji krakowskiej legendy to do oglądania marsz! Bo naprawdę warto! :)

3. Mam też dla Was filmik, który ilekroć nie obejrzę, niesamowicie mnie bawi. I jeżeli czytają to jacyś panowie – nie obrażać się. Ten film zdecydowanie na plus i nie wstawiam go w charakterze prześmiewczym. Po „gdybyście nie były takie brzydkie, to byście się nie malowały” fajnie jest usłyszeć „dziewczyny zwracam Wam honor” :)

4. Artykuł, który znalazłam już dawno temu, ale który niesamowicie mi się spodobał. O byciu dziewczyną informatyka. Czytany informatykowi też go bawił, więc coś w nim na pewno jest. Polecam! :)

5. Historia miłości i straty w fotografiach. Poczytajcie, jeżeli znacie angielski. Niesamowicie się wzruszyłam, gdy trafiłam na te zdjęcia.

6. Piosenka, którą podesłał znajomy pewnego dnia. Mega. Serdecznie polecam, nawet jeżeli to nie Wasz gatunek muzyczny.

7. Ostatnio dzięki znajomemu trafiłam także na stronę hejtstop. Mocny spot z Kuźniarem w roli głównej. Warto zerknąć. #ryjkuzniara

8. Lubicie parkour? Ja jestem zachwycona wykonaniem grupy French FreeRun Family i Aleksandry Shevchenko. Wszystko w klimacie Assasin’s Creed. Magia :)

9. Polecam też cudny wpis Magdy z bloga MamineSkarby, która pisze o perfekcjoniźmie. O tym, że często zakłądamy maskę i wszystkim wkoło pokazujemy jak fajnie jest a gdzieś tam, wewnętrznie cierpimy, bo zamiast poświęcić czas sobie, poświęcamy go innym.

10. A co mi tam, polecę też jeden ze swoich wpisów. Jeżeli jeszcze nie czytaliście i się nie wypowiadaliście, to zapraszam serdecznie na Połącz się z Francją – zrób z siebie idiotę!

No i to by było na tyle dzisiaj. Coś Wam się szczególnie spodobało? Wolicie materiały filmowe, czy pisane? Dajcie znać :)

Related Posts

E-book

Archiwum