Maj z hiszpańskim

W zeszłym roku próbowałam zmotywować się do nauki poprzez relacjonowanie Wam jej. Miało być pięknie, wyszło przeciętnie. Zarówno pod względem wykonania na blogu jak i czasu poświęconego na naukę. Zabrakło mi chęci i czasu. Powracam z projektem, z relacją z nauki, która na bieżąco będzie uzupełniana i pojawią się informacje na temat tego, jak się uczę, z jakimi materiałami i jak to wygląda – będą też zdjęcia. Skąd pomysł na powrót do projektu? Przez Klaudynę, która zmotywowała mnie projektem Misja Włoski – jeżeli nie widzieliście to zajrzyjcie i poczytajcie co wyprawia się na Kreatywie ;)

Dlaczego wierzę, że tym razem będzie lepiej? Bo mam cel. We wrześniu prawdopodobnie pojawię się w Grenadzie – będzie to idealna okazja, by mój hiszpański przetestować w praktyce i to bardzo intensywnie, więc chcę mieć co testować i rozwijać. Nie chcę ograniczać się do maja, bo do samego września i jeszcze dalej chcę poświęcić nauce tak dużo czasu, jak tylko będę mogła, z tym, że na potrzeby bloga ograniczę się na razie do miesiąca maj, żeby zobaczyć jak to wypadnie, jak Wy to odbierzecie i czy projekt Wam się spodoba, bo poza relacją w tym poście, aktualizowaną tak często, jak tylko będę miała czas, chciałabym też napisać kilka postów około-językowych, chociażby zestawienie materiałów z informacjami w jaki sposób z nich korzystam.

Nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie i na ile jesteście zainteresowani takim postem, ale zobaczymy jak to wypadnie. Jestem pozytywnie do projektu nastawiona i mam nadzieję, że uda mi się do września spokojnie wskoczyć na to B1 i w miarę swobodnie móc się porozumiewać. Ze względu na okoliczności, które mają miejsce w moim życiu prywatnym, dzisiaj prawdopodobnie odpuszczę sobie naukę (Ci, którzy śledzą od roku mój blog, wiedzą jaki dziś dzień i dlaczego nie czuję się na siłach, by skupić się na tym hiszpańskim – kto nie wie, bo jest tutaj świeży może zajrzeć do archiwum i znajdzie odpowiednie informacje), chociaż nie wiem, co mi do łba strzeli ;) W każdym razie liczę na Wasze wsparcie, na motywację, no i przyłączenie się z Waszymi językami. Może napiszecie coś u siebie na blogu, może będziecie mi relacjonować w komentarzach pod tym postem jak Wam idzie i ile dziennie materiału przerabiacie? Możemy stworzyć kółko wzajemnej motywacji i pokazywać sobie, ile zrobiliśmy, żeby innym się chciało jeszcze bardziej i zrobili jeszcze więcej! :D


1.05 – j.w. ;-)
2.05+3.05 – RELACJA
4.05+5.05 – RELACJA

Related Posts

E-book

Archiwum