Jak nauczyć się języka obcego?

jak nauczyć się języka obcegoKochani moi, przyszedł ten czas, że będę się chwalić. Jestem z siebie niesamowicie dumna i mam nadzieję, że i Wy z mojego sukcesu (bo jest to dla mnie sukces) będziecie się cieszyć a i przy okazji skorzystacie. Już Wam mówię o czym prawię.

Sprawa wygląda tak, że zostałam współautorką poradnika o wdzięcznym tytule „Jak nauczyć się języka obcego?”. Wystąpiłam w nim w roli jednego z 45 ekspertów i przekazałam swoje myśli i spostrzeżenia odnośnie nauki języków obcych, ale poczytać  możecie także troszeczkę o moich językowych marzeniach. Poza mną wypowiedziały się także inne osoby. Z niektórymi utrzymuję kontakt, niektórych podczytuję a niektórych bez bicia przyznaję się, że nie znam, ale w najbliższym czasie mam zamiar bliżej przyjrzeć się ich działalności i czegoś nauczyć się także od nich!

Nadal nie wierzę, że ta publikacja powstała, ale jestem z siebie niesamowicie dumna i bardzo się cieszę, że mogłam być częścią tego projektu – za co serdecznie dziękuję Pani Monice, która wyszukała mnie jakiś czas temu w czeluściach internetu i zaczęłyśmy ze sobą korespondować ;)

Nie przedłużając już jednak, podrzucam Wam link do całego poradnika a jeżeli chcecie przeczytać tylko moją część to klikajcie w obrazek w prawej kolumnie bloga ;)

PORADNIK ZNAJDZIECIE TUTAJ

A przy okazji tej autoreklamy – przypominam też o fanpage bloga na facebooku i będzie mi bardzo miło, jeżeli zostaniecie ze mną na dłużej klikając „like”.

Related Posts

E-book

Archiwum