Witam w nowym roku! Jako, że dawno już na blogu nie było nic dotyczącego książek a znów trochę więcej czytam, to stwierdziłam, że czas najwyższy pochwalić się swoją ostatnią aktywnością w tym zakresie. Co prawda listopad był słaby, bo w całości nie przeczytałam żadnej książki, to jednak coś tam zawsze podczytuję, kolejne tytuły dołączają do stosiku tych przeczytanych, a na blogu nadal cisza. Głównie dlatego, że powoli z takimi kwestiami przenoszę się na YouTube. Dlatego, jeżeli interesuje Was moja opinia na temat książek, albo wolicie wersję mówioną, zapraszam na mój kanał – na którym mam nadzieję, że tych filmów pojawiać będzie się coraz więcej. Bardzo polubiłam tę formę wypowiedzi w przypadku książek – domyślnie rozszerzę ją zapewne także o inne tematy – w planach już kilka kwestii mam, ale książki będą głównie tam właśnie. Szczególnie, że się rozkręciłam i łatwiej mi się o nich mówi. Początki były takie, że film miał 2 minuty i miałam problem z tym, żeby go wypełnić. Teraz mam wrażenie, że mówię 2 minuty a przy montowaniu okazuje się, że paplałam przez ponad 10 ;-)

Nie do końca wiem ile czasu powinny trwać takie filmy, bo każdy tworzy je inaczej i każdy ma do powiedzenia co innego i jedni pewnie wolą oglądać więcej a inni mniej, ale zapraszam, a nuż się Wam spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej. Na blogu oczywiście podsumowania też będą się pojawiać, ale pewnie głównie w takiej formie jak w dniu dzisiejszym! :)

DZIEWCZYNA Z DZIELNICY CUDÓW – ANETA JADOWSKA

Kilka słów na temat najnowszej książki jednej z moich ulubionych, polskich autorek. Anetę wielbię za jej serię o Dorze Wilk (tutaj pisałam o nowelkach), bo to od niej zaczęłam swoją przygodę z nią i świetnie się bawiłam, zaczęłam także cykl o Witkacym, który mam nadzieję, że będzie kontynuowany. Tym razem jednak mam pierwszy tom kolejnej serii Anety, który tym razem traktuje o Nikicie i wydany został pod szyldem wydawnictwa Sine Qua Non.

KRÓLOWA CIENI – SARAH J. MAAS

Moja ukochana Sarah J. Maas. Uwielbiam autorkę i bardzo chętnie sięgam po kolejne jej książki. A mam wrażenie, że z każdym tomem jest coraz lepiej i lepiej. Królowa cieni (kolejna część cyklu Szklany tron), choć na początku nie pozwoliła mi się lubić, bardzo szybko porwała w swoje objęcia i sprawiła, że przepadłam i jeszcze bardziej zakochałam się w historii. Zresztą sami zobaczcie.

ELANTRIS – BRANDON SANDERSON

Brandon Sanderson to kolejny autor, na punkcie którego w ostatnim czasie oszalałam. Żałuję, że nie mogę poznać wszystkich jego książek w jednym czasie, tak bardzo mi się podobają, ale wiem, że chętnie będę sięgać po kolejne tytuły autora i sukcesywnie się z nimi zapoznawać. Brandon ma bardzo specyficzny i z początku dość ciężki styl, kreuje rozbudowane, fantastyczne światy, więc mam problemy z tym, żeby się odnaleźć, ale all in all zawsze świetnie się z nim bawię i uwielbiam czytać te historie. Tym razem opowiadałam o Elantris.

PŁOMIENNA SIEDEMNASTKA – JANET EVANOVICH

Śliweczka, oj śliweczka. Dobrze wiecie już, że uwielbiam Janet Evanovich i jej serię o Stephanie Plum, prawda? Jeżeli nie wiecie, to tutaj znajdziecie wszystkie moje wpisy w tym temacie. Zresztą czytanie siedemnastego tomu serii także o czymś świadczy. Ja jednak nie będę się rozgadywać, bo w filmie swoje powiedziałam, więc po prostu zapraszam.

Dajcie znać, czy wolicie recenzje w formach pisanych, czy omawianych. Dajcie też znać co sądzicie na temat moich produkcji. Nie boję się konstruktywnej krytyki, a nawet ją doceniam, dlatego dawajcie mi swoje dobre, złote rady, co bym wiedziała co na przyszłość mam poprawić i jak zachęcić Was do odbioru mnie właśnie w takiej postaci! :)

ZOSTAŃ ZE MNĄ NA DŁUŻEJ!

Related Posts

E-book

Archiwum