Miesiąc w pigułce #14 – październik

Październik to dość intensywny dla mnie miesiąc – miesiąc zmian. Poza tym, że zrobiłam pierwsze podchody do nowej uczelni i zaczęłam pierwsze zajęcia, poza tym, że zaczęłam znów więcej czytać i więcej działać, bo wreszcie udało mi się wyzdrowieć, kupiłam nowy template na bloga, który już niebawem powinien zostać tutaj opublikowany, tylko skończę nad nim prace, to wymyśliłam sobie też jeszcze YouTube, na którym chcę zacząć działać. Biorę na siebie coraz więcej, z niczego nie rezygnując, więc mam tylko nadzieję, że wszystkiemu podołam i rzeczywiście z niczego rezygnować nie będę musiała. Przechodząc jednak do rzeczy…

O ile wrzesień dla bloga był bardzo podróżniczy, o tyle w październiku przeważała literatura. Miesiąc zaczęłam od opinii na temat książki Z mgły zrodzony, Brandona Sandersona, którą uwielbiam i którą serdecznie polecam. Jestem już po lekturze tomu drugiego, więc na dniach również pojawi się opinia. Następnie przedstawiłam Wam fajną aplikację mobilną służącą do nauki języka angielskiego – Angielski z kryminałem. Cold Little Hand, z której korzystam na zmianę z telefonu i tabletu.

Udało mi się także dokończyć opowieść z wyjazdu do Izy, którą odbyłam w zamierzchłych już dla mnie czasach – lipcu tego roku. W październiku pisałam o Rymanowie i Iwoniczu Zdrój a także Krośnie, Żarnowcu i Łękach Dukielskich. Przecudne okolice i wspaniałe wspomnienia. Zachęcam też do przejrzenia poprzednich fotorelacji z tego wyjazdu, które ukazały się jeszcze we wrześniu.

Pod koniec miesiąca napisałam szósty już przegląd literatury, w którym pokrótce opisałam Trylogię Dotyku Julii, Angelfall, Ropuszki, zeszyt ćwiczeń Jak być szczęśliwym oraz magazyny językowe English Matters i ¿Español? Sí gracias. Zebrałam także 85% moich zbiorów książkowych z ostatnich 10 miesięcy stawiając z nich stos i uświadamiając sobie ile tytułów pojawia się w mojej biblioteczce, a także jak wiele z nich migruje :)

Poza tym, wystartowałam też z kanałem na YouTube, na którym jeszcze dzisiaj powinien pojawić się nowy filmik, jeżeli szlag nie trafi mojego komputera. Dajcie znać jak bardzo jest źle ;)

Related Posts

E-book

Archiwum